Trzciana, 2023-09-21

Protokół z wyborów Rad Klasowych i z zebrania Rady Rodziców.

W dniu 21.09.2023 podczas zebrania informacyjno – organizacyjnego z Rodzicami odbyły się wybory Rad Klasowych.

Skład Rad Klasowych:

• Kl 8                           Leś Edyta

Ozga Renata

Warenda Katarzyna

Reprezentanci poszczególnych klas dokonali spośród siebie wyboru Zarządu Rady Rodziców na rok szk. 2023/24. Skład zarządu to:

-przewodniczący – P.  Łukasz Kozioł

-zastępca - P.  Katarzyna Warenda

-skarbnik -  P.  Małgorzata Kapinos

Rada Rodziców dokonała wyboru 2 rodziców do reprezentowania Rady w BS Czermin w związku z prowadzonym kontem bankowym Rady Rodziców  w tym banku. Tymi osobami są:

P.  Marcin Kapinos

P.  Marek Wąż

Rada Rodziców pozytywnie zaopiniowała Szkolny Zestaw Programów Nauczania, oraz Szkolny Zestaw Podręczników na rok szk. 2023/24.

Podczas zebrania ogólnego Pani M. Jagódka – pedagog szkolny przedstawiła sprawozdanie z działalności profilaktyczno – wychowawczej szkoły w ub. roku szk. oraz zarys aneksu do programu wychowawczo-profilaktycznego na rok szk. 23/24. Rodzice pozytywnie zaopiniowali jego treść.

Rada Rodziców pozytywnie zaopiniowała propozycję Dyrektora Szkoły odnośnie dni dodatkowo wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 23/24.

Rada Rodziców pozytywnie zaopiniowała propozycję Dyrektora Szkoły dotyczącą dni i okresów, w których oddziały przedszkolne nie będą czynne dla dzieci i wnioskuje do Pana Wójta Gminy Czermin o ich zatwierdzenie i ustalenie planu  urlopów w tych okresach dla Nauczycielek.

Rada Rodziców ustaliła, że dobrowolne wpłaty na konto Rady Rodziców będą wynosić 30 zł od ucznia, 20 zł od drugiego ucznia z rodziny  i po 10 zł od następnego jego rodzeństwa. Upoważniła również Dyrektora Szkoły do zbiórki tych środków, gromadzenia ich na książce kasowej i dysponowania nimi na cele szkolne.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.