Jesień

Utworzono dnia 22.11.2020, 13:40

Jesień- inspiracją pracy naszej świetlicy

Jesień, to wyjątkowo kolorowa i urokliwa pora roku, chociaż pogoda nie zawsze napawa optymizmem. Jednakże nie przeszkadzała ona rodzącym się pomysłom na różnorodne prace plastyczno- techniczne wychowanków świetlicy szkolnej. Ciesząc się możliwością pracy w realu, uczniowie przez cały okres pobytu w świetlicy chętnie i z ogromnym zaangażowaniem  pracowali nad zaproponowanymi im tematami. Tak też zrodził się pomysł na oryginalne lampiony z liści, wspaniały zamek i czarodziejskie zwierciadła z okazji Dnia Bajki. Zajęcia świetlicowe to również czas twórczej ekspresji na świeżym powietrzu. Przy sprzyjającej pogodzie wychowankowie malowali w plenerze na folii jesienne krajobrazy. Zebrane jesienne skarby posłużyły do kolejnych prac takich jak: jesienne witraże, czy stemple z liści.

Mam nadzieję, że przejście na naukę zdalną nie przeszkodzi w rozwoju artystycznych pasji wychowanków świetlicy. Już wkrótce ciekawe propozycje prac…