LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI -DZIAŁANIA

Utworzono dnia 16.12.2022, 15:45

­#LABORATORIAPRZYSZLOSCI

W ramach programu Laboratoria Przyszłości uczniowie uczestniczą m.in. w  zajęciach z wykorzystaniem drukarki 3d. W listopadzie podczas zajęć świetlicowych powstały personalizowane bombki świąteczne, które będą unikatową pamiątką dla każdej klasy.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla każdego z nas. W tym czasie pojawia się wiele ciekawych pomysłów na różnorodne ozdoby świąteczne. Nikt przecież nie wyobraża sobie świąt bez pięknie udekorowanego drzewka. Dlatego w tym roku uczniowie klas starszych zaangażowali się w przygotowanie świątecznych ozdób.  Dzieci w skupieniu projektowały, a następnie własnoręcznie szyły filcowe zawieszki na choinkę oraz tworzyły rozmaite dekoracje z koralików pyssla. Wszystkie efektowne ozdoby świąteczne zawisły na świątecznej choince.