ZIMA W ŚWIETLICY

Utworzono dnia 31.03.2019, 20:40

ZIMA W ŚWIETLICY

W zimowe popołudnia nikt w świetlicy się nie nudził. Każdy tydzień przynosił nowe pomysły, a wraz z nimi było mnóstwo uśmiechów na twarzach dzieci.  Uczniowie pełni entuzjazmu uczestniczyli w zajęciach, na których wykonywały ozdoby bożonarodzeniowe.

„Ruch to zdrowie”- w ramach tygodnia o zdrowiu odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci przygotowały pyszną, a przede wszystkim zdrową sałatkę owocową. Rozmawialiśmy również o tym jak bezpiecznie i aktywnie spędzać czas podczas ferii zimowych.

Dzień Babci i Dziadka oraz Dzień Kobiet uczniowie zapamiętają na długo. W tych dniach świetlica była pełna laurek, kwiatów i upominków.

Z wielkim zapałem uczniowie przygotowywali się do corocznej szkolnej zabawy karnawałowej.

Pączki, oponki, donaty- takie „słodkości” pojawiły się u nas w Tłusty Czwartek. A wszystko za sprawą kreatywności dzieci.

Obecnie pełni nowych pomysłów żegnamy zimę i czekamy na wiosnę.